dmxcuzaUCL

Stiri din grupa I World Cup

In jos

Stiri din grupa I World Cup

Mesaj Scris de MadalinCL la data de Vin Feb 05, 2010 12:50 am

Primul meci al grupei I a fost cel dintre Brazilia si Romania. Desi aparent,Romania era victima,s'a dovedit totusi o nuca tare de spart pt Brazilia. In tur Brazilia a reusit totusi sa administreze un sec 3-0 pt k in retur,Romania sa fie mai deschisa la joc,impunand mai multe probleme,scorul final fiind de doar 2-0 . Starul serii a fost fara indoiala Julio Baptista cu cele 3 goluri marcate in poarta lui Lobont.Sa vedem si declaratiile jucatorilor.

J.Baptista: Sunt foarte fericit k am reusit sa ne impunem,aceste 6 pct vor conta mult in soarta calificarii.Nu conteaza cate goluri am marcat eu,conteaza k jocul echipei a fost reusit.

C.Chivu: Imi pare rau pt aceste 2 infrangeri,se pare k unii dintre coechipierii mei s'au speriat de renumele Braziliei,si nu au putut da randamentul maxim.Speram sa obtinem mai mult din meciurile viitoare.
MadalinCL

Data de înscriere : 31/01/2010

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Stiri din grupa I World Cup

Mesaj Scris de dmxcuzaUCL la data de Vin Feb 05, 2010 4:39 am

Nationala Angliei tine sa felicite jucatori braziliei pentru victoriile obtinute din ambele meciuri cu Romania felicitari.

dmxcuzaUCL
Admin

Data de înscriere : 30/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Hunedoara

Vezi profilul utilizatorului http://dmxcuza.forumz.ro/index.htm

Sus In jos

Mesaj Scris de MadalinCL la data de Vin Feb 05, 2010 9:40 pm

O alta dubla f tare pt Brazilia a avut loc in aceasta seara.Nationala Selecao a intalnit nationala Panzerelor meciurile fiind foarte stranse.Rezultatele de 2-1 si 1-1 sunt in favoarea Braziliei care ia o optiune serioasa la calificare cu 10 pct acumulate pana aqm.

J.Baptista : Din nou am marcat,din nou am castigat.Sper sa se intample mereu asa.Viitorul suna bine pt noi.

M.Ballack: Am jucat bine,am condus de 2 ori Brazilia,dar nu am stiut sa conservam rezultatul.S'a vazut k nu degeaba au atatea trofee.Felicitari lor.Noi...mai vedem,mai avem meciuri de jucat.
MadalinCL

Data de înscriere : 31/01/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Alexfifa la data de Dum Feb 14, 2010 11:55 am

Coach : MDah Brazilia un nume mare pt romania...desi am reusit sa tinem piept prima repriza rezultatul tot na fost in favoarea noastra, dupa care am fost dominati de jukatorii brazilieni.dak ar fii sa mai jukam o data nu cred k ar mai fii asa mare diferenta de goluri. LE UREZ BAFTA SI SPER SA NE MAI INTALNIM IN CAMPIONAT PT CA ROMANIA MAI ARE SPERANTE DE A CASTIGA...VA MULTUMESC

pune o poza k antrenoru romaniei
PITZURCa
Alexfifa

Data de înscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: